Aicinām pieteikt idejas par apkārtējās vides attīstību

09/06/2017
IzdrukātNosūtīt
Aicinām pieteikt idejas par apkārtējās vides attīstību
Aicinām pieteikt idejas par apkārtējās vides attīstību
1

Gētes institūts sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un citiem partneriem aicina līdz 25. jūnijam pieteikt idejas par apkārtējās vides attīstību projektam "FuturLV. Pēc atmiņas – ceļi uz kopīgu nākotni".

Vai vēlies mainīt savu apkārtējo situāciju, veicināt domu apmaiņu un sekmēt līdzdalības kultūru Latvijā? Vai tev ir idejas kopīgai nākotnei daudzveidīgā sabiedrībā? Vai tu domā par kādu projektu, kas var mainīt situāciju tavā apkārtnē? Tad rīkojies! Tev ir unikāla iespēja apgūt zināšanas kultūras projektu vadībā, iepazīties ar interesantiem ekspertiem, satikt jaunus kolēģus un domubiedrus un, ja tava projekta ideja būs aizraujoša, iegūt finansējumu tās īstenošanai 2018. gadā.

Plašāka informācija par projektu un pieteikuma formulārs pieejami vietnē www.goethe.de/latvija/futurlv.

Projektu "FuturLV. Pēc atmiņas – ceļi uz kopīgu nākotni" īsteno Gētes institūts un atbalsta Vācijas Federatīvās Republikas Ārlietu ministrija.

Projekta partneri: Žaņa Lipkes memoriāls, Latvijas Okupācijas muzejs, Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Universitātes Filozofijas un socioloģijas institūts, Rīgas Stradiņa universitātes Komunikācijas fakultāte, Vēstures skolotāju biedrība un Latvijas Pilsoniskā alianse.

 

Papildu informācija:
Kristīne Kļaustiņa
Goethe-Institut Riga
Torņa iela 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: +371 67 508200
Fakss: +371 67 323999
E-pasts: kristine.klaustina@riga.goethe.org