Bērnu literatūras centrā latviešu bērnus iepazīstinās ar Šveices literatūru

10/07/2017
IzdrukātNosūtīt
Bērnu literatūras centrā latviešu bērnus iepazīstinās ar Šveices literatūru
Bērnu literatūras centrā latviešu bērnus iepazīstinās ar Šveices literatūru
1

25. jūlijā plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) aicinām uz pasākumu "Branco ceļojums no Friburgas uz Stirnieni". Ieeja bez maksas.

Pasākums tapis biedrības "Anneles pļavas" organizētā projekta "Septiņas draudzības laipas" ietvaros, kura mērķis ir iepazīstināt un ieinteresēt Latvijas bērnus ar dažādu valstu kultūru, tradīcijām, cilvēkiem un dabu.

Uz pirmās draudzības laipas panāksim viens otram pretī un satiksimies ar draugiem no Šveices. Iepazīsimies ar Šveices suņuku Branko, viņa piedzīvojumiem ceļā uz Latviju, no stāsta "Branko ceļojums no Fribusras uz Stirnieni", ko sarakstījusi senās mūzikas speciāliste, mūziķe Ilze Grudule, bet ilustrējis – Šveices multimākslinieks Vincents Fluckigers.

Stāsts ir veltījums I. Grudules un V. Fluckigera meitai Madarai. Vincenta dzimtā vieta ir Friburga, bet savukārt Ilzes – Stirniene. Tā viņi nodod meitai abu tautu kultūras mantojumus un sadarbības, sadraudzības izpratni. Stāsta lasījums būs gan latviešu, gan franču valodās.

Muzikālo noskaņu radīs latviešu meiteņu vokālā apvienība "Bizes" un Madara Fluckigere no Šveices.

 

Papildu informācija:

Liene Salajeva
Biedrības "Anneles pļavas" vadītāja
E-pasts: liene.salajeva@inbox.lv

Ilze Marga
Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: ilze.marga@lnb.lv
Tālr.: 67716040