Klusuma un meditācijas istabā saruna par M. Fermīna romānu "Zen"

13/04/2017
IzdrukātNosūtīt
Klusuma un meditācijas istabā saruna par M. Fermīna romānu "Zen"
Klusuma un meditācijas istabā saruna par M. Fermīna romānu "Zen"
1

19. aprīlī plkst. 18.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Klusuma un meditācijas istabā (4. stāvā) notiks saruna par Maksansa Fermīna romānu "Zen" ar grāmatas tulkotāju Ilzi Fogeli. Pēc sarunas kopīga "Zen" inspirēta meditācija, kuru vadīs Ilmārs Latkovskis, Lasāla Kontemplācijas skolas (Šveice) Via Integralis studiju programmas dalībnieks.

Dalība bez maksas, taču nepieciešams iepriekš REĢISTRĒTIES. Vietu skaits ir ierobežots.

Šajā reizē kopīgu meditāciju inspirēs izteiksmes no M. Fermīna romāna "Zen". Meditatīvajā inspirācijā piedalīsies arī grāmatas tulkotāja Ilze Fogele un aktrise Dārta Daneviča.

2017. gada sākumā LNB izveidota Klusuma un meditācijas istaba – vieta pilsētā un bibliotēkā, kur cilvēkiem ikdienas steigā rast mieru iekšējam klusumam un meditācijai. Projektu īsteno LNB sadarbībā ar biedrību "Simboli un Riti".

Klusuma un meditācijas istaba LNB darba laikā ir pieejama ikvienam bibliotēkas apmeklētajam, un tajā regulāri tiks rīkoti izglītojoši sarunu cikli, ko papildinās ar meditāciju saistīti tematiskie pasākumi. Vienlaikus šeit būs pieejama literatūra par meditāciju.

 

Informāciju sagatavoja:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību speciālists
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: +371 26472501
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv