Konference "Bibliotēku nozares un saskarnozaru terminoloģija: teorija un prakse"

15/09/2017
IzdrukātNosūtīt

6. oktobrī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Konferenču centrā (-1. stāvā) notiks konference "Bibliotēku nozares un saskarnozaru terminoloģija: teorija un prakse". Konferenci organizē LNB Bibliotēku attīstības centrs sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmijas Terminoloģijas komisijas (LZA TK) Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisiju. Dalība bez maksas.

Konference iecerēta, lai iepazīstinātu bibliotēku un saskarnozaru speciālistus ar LZA TK un tās apakškomisiju darbu, informētu par LZA TK Informācijas un dokumentācijas terminoloģijas apakškomisijas un tajā pārstāvēto organizāciju (LNB, Latvijas Universitātes, Latvijas Nacionālā arhīva) veikumu, veicinātu izpratni par terminu pieņemšanas un apstiprināšanas kārtību. Konference sniegs iespēju satikties terminoloģijas darba speciālistiem un interesentiem, apmainīties ar idejām, veidot jaunus kontaktus.

KONFERENCES PROGRAMMA (PDF)

Pieteikumus dalībai konferencē lūgums sūtīt līdz 25. septembrim uz e-pastu Inesei Kazākai (inese.kazaka@lnb.lv) vai Intai Virbulei (inta.virbule@lnb.lv).

 

Papildu informācija:
Inese Kazāka
Standartizācijas un terminoloģijas speciāliste
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: +371 67716051
E-pasts: inese.kazaka@lnb.lv