Kultūras platforma "Tuvā Pārdaugava"

09/10/2015
IzdrukātNosūtīt
Kultūras platforma "Tuvā Pārdaugava"
Kultūras platforma "Tuvā Pārdaugava"
1

Tā ir domubiedru grupa, kas apvieno Daugavas kreisajā krastā esošo Mūkusalas, Klīversalas un Lucavsalas rajonu kultūras, izglītības, izklaides un atpūtas iestādes.

Domubiedru grupas mērķis ir kopīgi sadarboties, lai atraktīvā veidā attīstītu un popularizētu šī Rīgas reģiona vēsturisko un radošo potenciālu. Mēs vēlamies, lai "Tuvā Pārdaugava" kļūtu par iespēju un iesaistīšanās vietu, kur ģimenēm, pilsētas viesiem un citiem interesentiem gan baudīt kultūru un izklaidi un dabas tuvumu, gan izzināt, atklāt, darīt un piedalīties. Par vietu, kas ir ne tikai ģeogrāfiski tuva, bet sniedz arī jaunus iespaidus, sajūtas, domubiedrus un draugus. Pārdaugava ir tepat blakus!

"Tuvajā Pārdaugavā" ietilpst: Latvijas Nacionālā bibliotēka, Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs, Mūkusalas Mākslas salons, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs, radošā sala "Lucavsala", dizaina telpa "Xcelsior", peldošais mākslas centrs "Noass", tējnīca "Materia Tējas un Sarunas", kafejnīca "Annas Dārzs", Zīmējumu teātris, restorāns "Klīversala", "Poligrāfijas grupa Mūkusala".

Platformas saite internetā: www.facebook.com/TuvaPardaugava
E-pasts saziņai: tuvaapaardaugava@gmail.com