Subscribe to Aktualitātes

Aktualitātes

24/01/2022

LNB apmeklēšanas kārtība

Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB) epidemioloģiski drošā vidē var apmeklēt tikai personas ar derīgu sadarbspējīgu sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir pilnībā vakcinēta (vakcinācijas sertifikāts) vai persona ir pārslimojusi Covid-19 (pārslimošanas sertifikāts). Pie ieejas bibliotēkā apmeklētājam, lai apliecinātu savu identitāti, apsardzes vai bibliotēkas darbiniekam jāuzrāda sadarbspējīgs sertifikāts un kāds no minētajiem dokumentiem: personu apliecinošs dokuments (pase vai personas apliecība), transportlīdzekļa vadītāja apliecība, skolēna apliecība, studenta apliecība, pensionāra apliecība vai izdienas pensijas saņēmēja apliecība.

26/01/2022

"Draudzīgā aicinājuma" svinīgais noslēgums LNB

Foto: Smiltenes bibliotēka
Foto: Smiltenes bibliotēka
1

Lapas

Piektdien, 28. janvārī, plkst. 12.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks grāmatu dāvināšanas akcijas "Draudzīgais aicinājums" svinīgais noslēguma pasākums. Šī gada akcijas tēma ir "Latvijas leģendas". Pasākumā tiksies grāmatu ciklā "Latvijas leģendas" aprakstītās personas, autori un akcijas atbalstītāji. Svinīgās uzrunas papildinās Ata Zviedra muzikālie priekšnesumi.

24/01/2022

Lasīšanas veicināšanas programma "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021" noslēgsies 15. februārī

Publicitātes foto
Publicitātes foto
1

Lapas

Noslēdzies Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Bērnu literatūras centra rīkotais lasīšanas veicināšanas programmas "Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija 2021" (BJVŽ) trīs tīmekļsemināru cikls "Lasi! Atbalsti! Iesaisties!".

18/01/2022

Jesajas Berlina biedrība rīko diskusiju par reliģijas un valsts attiecībām

Vecrīga. Sv. Jēkaba baznīca, 1909-01. LNB Letonikas un Baltijas centra kolekcija
Vecrīga. Sv. Jēkaba baznīca, 1909-01. LNB Letonikas un Baltijas centra kolekcija
1

Lapas

20. janvārī plkst. 19.00 Latvijas Nacionālajā bibliotēkas (LNB) Ziedoņa zālē notiks Jesajas Berlina biedrības rīkota diskusija "Ko nozīmē 99. pants? Saruna par reliģijas nozīmi valsts dzīvē". Ar diskusiju par sekulāras valsts un tajā praktizēto reliģiju attiecībām Jesajas Berlina biedrība aizsāk savu 2022. gada publisko programmu.

Lapas