Azerbaidžānā atklāta Latvijas grāmatu izstāde

21/10/2019
Izdrukāt
Azerbaidžānā atklāta Latvijas grāmatu izstāde
Azerbaidžānā atklāta Latvijas grāmatu izstāde
1

2019. gada 27.–29. septembrī Baku, Azerbaidžānā, notika 6. Starptautiskais Baku grāmatu tirgus. Par godu šim notikumam 2019. gada 27. septembrī Azerbaidžānas Nacionālajā bibliotēkā (ANB) tika atklāta pastāvīgā Latvijas grāmatu izstāde. 40 grāmatu un audioierakstu izlase atklāj citu tautību cilvēkiem Latvijas nacionālās kultūras un mākslas vērtības, izcilās kultūras personības, kā arī atvērtību un interesi par citu tautu kultūrām. Īpašās kolekcijas mērķis ir sniegt ieskatu pēdējo gadu Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) izdevējdarbībā, paspilgtinot to ar sadarbības partneru publikācijām.

Kopš 2007. gada ANB vieno sadarbība ar LNB. Tādēļ Latvijas informācijas resursu stends ir daļa no ANB starptautiskās sadarbības lasītavas, kurā ir iekļauti ārvalstu partnerbibliotēku dāvinājumi. Lasītavu svinīgi atklāja Azerbaidžānas prezidenta meita Leila Alijeva, klātesot starptautiskā grāmatu tirgus dalībniekiem un diplomātiskajam korpusam.

LNB pateicas par atbalstu izdevniecībai "Pētergailis", Latvijas Institūtam un Latvijas Republikas vēstniecībai Azerbaidžānas Republikā.

 

Informāciju sagatavoja:
Galvenā speciāliste starptautiskās sadarbības jautājumos
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Viktorija Moskina
Tālr.: +371 67806131
E-pasts: viktorija.moskina@lnb.lv