Bērnu literatūras centrā – tikšanās ar rakstnieci Luīzi Pastori

09/01/2020
Izdrukāt
Elīnas Brasliņas zīmējums
Elīnas Brasliņas zīmējums
1

Sestdien, 18. janvārī, plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) aicinām uz tikšanos ar rakstnieci Luīzi Pastori. Ieeja bez maksas.

Latvijā bērni ir jau novērtējuši rakstnieces Luīzes Pastores grāmatas no sērijas “Mākslas detektīvs”. Tās mudina ļauties piedzīvojumiem, būt vērīgiem un zinātkāriem. Viena no tām, "Pazudušais pērtiķis", jau pamanīta pasaulē un iztulkota franču valodā – nu to lasa bērni arī Francijā.

Noslēpumainais atgadījums sākās Jaungada naktī, kad pulkstenis nosit divpadsmito reizi un stāsta varoņi nonāk neparastā vietā. Kādi nakts piedzīvojumi tiem gaidāmi, lasīs autore Luīze Pastore. Būs iespēja ieklausīties skanīgajā franču valodā, jo lasījumu papildinās Justīne Elferte, kura pasaules ceļojumos to ļoti labi apguvusi.

Kopīgi noskatīsimies multfilmu "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi", kas veidota pēc Luīzes grāmatas "Maskačkas stāsts" motīviem, un pārbaudīsim savas detektīva prasmes jautrā spēlē.

Pasākums notiek Francijas literārā festivāla ietvaros, kurš laikā no 16. līdz  19. janvārim notiek Francijā, kā arī cituviet pasaulē.

Laipni gaidīsim skolas vecuma bērnus kopā ar vecākiem un visus, kuriem patīk spraigi notikumi un ir pacietība risināt sarežģītus uzdevumus.

Pateicamies par atbalstu izdevniecībai "Neputns" un animācijas studijai "Atom art".

 

Papildu informācija:
Ilze Marga
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre
Tālr.: 67716040, 67716041
E-pasts: ilze.marga@lnb.lv