Būs apskatāma cilvēku ar kustību traucējumiem mākslas darbu izstāde

26/02/2016
Izdrukāt

Šī gada 8. un 9. martā Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) 1. stāvā būs aplūkojama organizācijas "Jaunatne ar Misiju – Rīga" aktivitātes cilvēkiem ar kustību traucējumiem "Wings for Wheels" dalībnieku mākslas darbu izstāde "Prieks mostas!". Tajā būs iespēja apskatīt Ailitas Kukas gleznas, kuras veidotas akvareļa tehnikā un iepazīties ar Nadeždas Kuzminas dzeju. Izstāde tiks atklāta plkst. 9:00. Ieeja bez maksas.

Izstādes darbu autori nav profesionāli mācījušies gleznot vai rakstīt dzeju – tas ir viņu vaļasprieks un brīvā laika pavadīšanas veids. Izstādē būs iespējams ne tikai apskatīt mākslas darbus, bet arī satikties ar to autoriem. Šādas izstādes organizēšana ir būtisks ieguldījums cilvēku ar kustību traucējumiem integrācijā sabiedrībā. Vienlaikus tā pozitīvi ietekmē arī apmeklētājus, veicinot cilvēku ar invaliditāti spēju un ieguldītā darba novērtēšanu.

"Jaunatne ar Misiju – Rīga" aktivitāte cilvēkiem ar kustību traucējumiem "Wings for Wheels" par savu uzdevumu izvirzījusi darbu ar cilvēkiem, kuriem ir kustību traucējumi, veicinot viņu garīgo, fizisko un emocionālo attīstību ar izglītojošu un radošu aktivitāšu palīdzību. Tādējādi tiek sekmēta viņu integrācija sabiedrībā.

Atbalstītāji: Latvijas Nacionālā bibliotēka, "FLOWERS RIGA", "Čili Pica", "Mārtiņa Beķereja", SIA "Moora 1", "Ādažu kukulītis", "Kūkotava", Jazzmen Sergey Boytsov, Ilvis Faulbaums ar grupu "Vinilsa", draudze "Dieva mājas".

DARBA LAIKI
O., T. 9:00–20:00

 

Papildu informācija:
Santa Survila
"Jaunatne ar Misiju – Rīga"
"Wings for Wheels"
Tālr.: +371 29615644
E-pasts: santaw4w@gmail.com