"Ģimeņu sestdienā" – iepazīšanās ar grāmatu "Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā"

12/02/2018
IzdrukātNosūtīt
Ilustrācija no Lindas Liukasas grāmatas "Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā"
Ilustrācija no Lindas Liukasas grāmatas "Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā"
1

Sestdien, 17.  februārī, plkst. 13.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 7. stāva ātrijā cikla "Ģimeņu sestdiena" ietvaros notiks iepazīšanās ar Lindas Liukasas grāmatu "Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā". Ieeja bez maksas.

Daudzi Rūbiju jau pazīst. Tā ir galvenā varone somu autores Lindas Liukasas grāmatās un viņas piedzīvojumi palīdz atklāt daudz jauna par pasauli, kurā aug mūsdienu bērni. Datori, tehnoloģijas un interneta sniegtās iespējas ir mūsu bērnu paaudzei ikdienas sastāvdaļas. Bet kā tas viss darbojas? Kā strādā datori, ko nozīmē programmēt un kā informācija ceļo interneta tīklā? Apķērīgā Rūbija un viņas daudzie draugi palīdz to noskaidrot! Tikšanās reizē par interneta darbību vairāk pastāstīs izglītības projekta "SartIT" pārstāvji.

Aicinām bērnus kopā ar vecākiem piedalīties "Ģimeņu sestdienā" un iepazīties ar "Sveika Rūbij!" (Hello Ruby) grāmatām. Pasākumā lasīsim jaunāko sērijas grāmatu "Sveika, Rūbij! Ekspedīcija internetā" un pildīsim Rūbijas sagatavotus uzdevumus, kas veicina radošumu un trenē loģisko domāšanu. Informācija par grāmatām un autori, kā arī interesanti uzdevumi atrodami mājaslapā: www.helloruby.com.

Pasākums būs piemērots bērniem no 5 gadu vecuma, bet mīļi gaidīti arī jaunāki un vecāki pasaules izzinātāji.

 

Papildu informācija:
Ilze Marga
Bērnu literatūras centra galvenā bibliotekāre
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: 67716040
E-pasts: ilze.marga@lnb.lv