Iespēja bez maksas abonēt e-izdevumu "Latvijas jaunākās grāmatas"

03/10/2016
IzdrukātNosūtīt

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) ikvienam interesentam piedāvā jaunu Bibliogrāfijas institūta pakalpojumu – savā e-pastā divas reizes mēnesī bez maksas saņemt e-izdevumu "Latvijas jaunākās grāmatas".

"Latvijas jaunākās grāmatas" ir Bibliogrāfijas institūta sastādīts biļetens, kas ietver informāciju par pēdējo divu nedēļu laikā saņemtajiem izdevumu obligātajiem eksemplāriem. Izdevums iznāk kopš 1983. gada, bet kopš 2000. gada ir pieejams tikai elektroniskā formā tiešsaistē. Izdevums tiek sagatavots katra mēneša 1. un 16. datumā.

Ja vēlaties izmantot šādu pakalpojumu, lūdzu, uz e-pastu ilona.dukure@lnb.lv atsūtiet e-pasta adresi, kurā vēlaties regulāri saņemt  izdevuma "Latvijas jaunākās grāmatas" kārtējo numuru.

Vienlaikus informējam, ka ir sagatavots un tiešsaistē pieejams arī nacionālās bibliogrāfijas rādītājs "Periodikas rādītājs", kas ar š. g. ir pieejams bez maksas.

"Periodikas rādītājā", balstoties uz obligātā eksemplāra piegādes sistēmu, reģistrēti Latvijā izdotie laikraksti, žurnāli, gada pārskati, biļeteni un rakstu krājumi. Periodikas rādītājam pievienoti vairāki palīgrādītāji: Personu rādītājs, Nosaukumu rādītājs, Izdevēju rādītājs, Izdošanas vietu rādītājs. Rādītājs domāts bibliotēku darbiniekiem, informācijas dienestiem, preses darbiniekiem, izdevējiem, ikvienam, kas interesējas par Latvijas vēsturi, kultūras un mākslas dzīvi.

 

Papildu informācija:
Ilona Dukure
Bibliogrāfijas institūta direktores vietniece
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Tālr.: + 371 67716197
E-pasts: ilona.dukure@lnb.lv