Ieteikumi Klusās diskotēkas apmeklētājiem

05/09/2019
Izdrukāt
Foto: Ieva Zībārte
Foto: Ieva Zībārte
1

7. septembrī, Baltās nakts programmas ietvaros, no plkst. 20.00 līdz pusnaktij Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks Klusā diskotēka. Lai Klusā diskotēka sagādātu vislabākās emocijas, aicinām iepazīties ar biežāk uzdotajiem jautājumiem un dažiem mūsu ieteikumiem!  

Vai pasākumā ir ieejas maksa?
Ieeja un dalība Klusajā diskotēkā ir bez maksas.

Vai, saņemot austiņas, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments?
Lai saņemtu austiņas un piedalītos diskotēkā, nav jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (tomēr labi, ja tāds ir līdzi).

Vai pie bibliotēkas būs pieejamas velo novietnes vai autostāvvieta?
Aicinām uz diskotēku doties kājām, ar velosipēdiem un skrejriteņiem vai izmantot sabiedrisko transportu. Automašīnas būs iespējams novietot LNB autostāvvietā, tostarp apkārtējās ielās, savukārt velosipēdus un skrejriteņus – velo novietnēs pie galvenās ieejas.

Cikos tiks ielaisti pēdējie dejotāji?
Plkst. 23.45.

Vai es varu nākt kopā ar draugu kompāniju?
Jā, tas pat ir vēlams! Kopā jautrāk! Vienlaicīgi LNB plašajā 1. stāva ātrijā dejot varēs pat 700 cilvēku.

Vai pasākums ir paredzēts arī bērniem?
Jā, diskotēkā var piedalīties arī bērni vecāku pavadībā, taču lūdzam izvērtēt, vai vakara pasākums, kurā būs drūzma, bērnam ir piemērots.

Vai uz vietas darbosies kafejnīca vai bārs?
Bibliotēkā par atspirdzinājumiem un uzkodām gādās kafejnīca "Ezītis miglā". Līdzpaņemtus dzērienus un ēdienus diskotēkā ienest nav atļauts.

Vai varēs uzbraukt 11. stāvā un pastaigāties pa bibliotēkas augšējiem stāviem, apskatīt izstādes?
Diskotēkas laikā apmeklētājiem būs pieejama tikai pasākuma norises vieta 1. stāvā. Taču bibliotēka būs atvērta no plkst. 10.00 līdz 17.00, kad iespējams gan pastaigāties pa bibliotēku, gan uztaisīt lasītāja karti, gan apmeklēt izstādes, strādāt un uzbraukt arī 11. stāvā. Bibliotēkas darba laiki pieejami ŠEIT.

Vai es drīkstu fotografēt vai filmēt diskotēku?
Jā.
 

Tā kā paredzam, ka dejotgribētāju būs daudz, lūdzam būt saprotošiem un rēķināties, ka pie galvenās ieejas var veidoties rinda.

Pie bibliotēkas galvenās ieejas dejotājus diskotēkai noskaņos un gaidīšanu rindā jautrāku padarīs DJ Meloshake kopā ar "Red Bull".

Gadījumā, ja dejošanas laikā vēlaties uz brīdi iziet ārpus bibliotēkas telpām, austiņas būs jānodod. Lai iekļūtu atpakaļ diskotēkā, ļoti iespējams, ka atkal jāstāv rindā.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts. Iegūtie materiāli tiks ievietoti sociālajos tīklos un citās publiskās vietnēs.

Vairāk par Kluso diskotēku ŠEIT.

 

Papildu informācija:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību vadītājs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv
Tālr.: +371 26472501