Lekcija par politiku jauniešiem kopā ar Mārtiņu Dauguli

07/02/2019
IzdrukātNosūtīt
Publicitātes attēls
Publicitātes attēls
1

19. februārī plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ (M stāvā) sadarbībā ar Rīgas Stradiņa universitāti (RSU) notiks RSU studiju programmas "Politika un politiskā komunikācija" vadītāja, lektora Mārtiņa Dauguļa atvērtā lekcija "Kā izmantot savas "superspējas" politikā?".

Viss, ko apkārt redzam, ir kāda veidots. Ikviens no mums var būt šis "veidotājs", un redzēt apkārt sabiedrību, kādā vēlamies dzīvot. Demokrātijā pilsoņiem ir "superspējas" ietekmēt sabiedrībā notiekošo ikdienā, būtībā – jebkurā jautājumā. Piedalīšanās vēlēšanās ir tikai aisberga virsotne; īstā ietekme veidojas ar pilsoniskās aktivitātes rīkiem.

Kļūsti ietekmīgs, veido savu dzīvi, esi līderis un maini pasauli, lai tajā būtu patīkami dzīvot! Par ietekmes rīkiem, tendencēm un pilsoņa "superspējām" interaktīvā lekcijā stāstīs Mārtiņš Daugulis, RSU studiju programmas "Politika un politiskā komunikācija" vadītājs.

Dalība bez maksas, bet nepieciešams iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pastu iveta.krumina@lnb.lv vai zvanot pa tālruni 29466511.

No 16. augusta plkst. 20.00 līdz 19. augusta plkst. 8.00 sakarā datorsistēmu un inženiertehnisko sistēmu pārbaudi nebūs pieejami Latvijas Nacionālās bibliotēkas e-pakalpojumi (to skaitā digitālās kolekcijas, datubāzes, Nacionālā enciklopēdija, Kultūras kanons). Atvainojamies par neērtībām!