"Letonikas lasījumos" – priekšlasījumi par režisori Annu Lāci

26/02/2019
Izdrukāt
"Letonikas lasījumos" – priekšlasījumi par režisori Annu Lāci
"Letonikas lasījumos" – priekšlasījumi par režisori Annu Lāci
1

6. martā plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Letonikas un Baltijas lasītavā (5. stāvā) cikla "Letonikas lasījumi" ietvaros notiks ar izstādi "Asja Lācis. Avangarda inženiere" saistīti priekšlasījumi. Ieeja bez maksas.

Lasījumos ar stāstījumu par režisori, aktrisi, teorētiķi un pedagoģi Annu Lāci (1891–1979) uzstāsies izstādes kurators, Milānas Jaunās mākslas akadēmijas pasniedzējs Andris Brinkmanis un LNB Letonikas un Baltijas centra vadošā pētniece Dr. phil. Beata Paškevica.

Latvijas Laikmetīgās mākslas centra izstāde "Asja Lācis. Avangarda inženiere" līdz 2019. gada 31. martam skatāma LNB 4. stāva galerijā.

Priekšlasījumi ir daļa no LNB īstenotās valsts pētījumu programmas "Dokumentārā mantojuma izpētes nozīme, veidojot sinerģijas starp pētniecību un sabiedrību".

"Letonikas lasījumi" – cikls, kurā vēsturnieki, literatūrzinātnieki, kultūrvēsturnieki un citi humanitāro un sociālo zinātņu nozaru pētnieki tiek aicināti dalīties pieredzē un pārdomās par jaunākajiem pētījumiem un aktuālām tēmām Baltijas kultūrtelpā.

 

Papildu informācija:
Linda Krūmiņa
Letonikas un Baltijas centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: linda.krumina@lnb.lv
Tālr.: 67716151