Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "Karlsons"

07/11/2018
IzdrukātNosūtīt
Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "Karlsons"
Muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "Karlsons"
1

16. decembrī plkst. 14.00 un 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē būs skatāma muzikāla piedzīvojumu spēle bērniem "Karlsons".

"Brālītis un Karlsons, kas dzīvo uz jumta" ir aizraujošs stāsts par pieaugušo un bērnības pasauli, par daudzveidīgo un krāsaino fantāzijas pasauli, kurā mēs visi dzīvojam. Izrādes domāta visiem – gan bērniem, gan arī tiem, kuri nav aizmirsuši bērnību un sapņus. Tātad – mums visiem. Šī muzikālā iestudējuma būtība ir spēle. Kurš kuru pārspēs, pārspēlēs?

Karlsons lido atkal un piedzīvojumi turpinās! Lai arī vecāki Brālītim nopērk suni, lai viņš nejustos vientuļš, tik un tā Karlsons ir labākais rotaļu biedrs, jo Karlsons allaž ir brīvs, neatkarīgs, pārdrošs un gatavs draiskulībām. Līdzdarbojies bulciņu dzīrēs, spokojies, lido un palaidņojies kopā ar Karlsonu un Brālīti!

"Karlsons – aizraujoša, asprātīga luga par pasauli ar noslēpumu, jo daudzi ir mēģinājuši minēt Karlsona mīklu – kas viņš īstenībā ir: Brālīša fantāzija vai tiešām reāla būtne? Īsta pasaku grāmata, ko formulējis Ērihs Kestners, ir domāta bērniem no astoņiem līdz astoņdesmit gadiem. Mēs arī pieturēsimies pie šīs domas izrādē", saka izrādes režisors Valdis Lūriņš, piebilstot, ka interesanti būs gan vismazākajiem, gan pieaugušajiem.

Muzikālā piedzīvojumu spēle bērniem veidota pēc Astrīdas Lindgrēnes un Ārnes Oita mūzikla motīviem.

Lomās: Agris Krapivņickis, Valērija Koļago, Laura Purena, Tatjana Kopača, Artūrs Zvirbulis, Anastasija Dolgoņenko,  Salvis Sprūžs, Sabīne Krilova, Dāvis Markovskis, Sandija Dovgane.

Operetes orķestra ansamblis džeza pianista Madara Kalniņa vadībā.

Režisors: Valdis Lūriņš
Horeogrāfs: Alberts Kivlenieks
Sscenogrāfs: Oskars Dreģis

Bez vecuma ierobežojuma. Biļetes "Biļešu paradīze" kasēs: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/14379 (jāiegādājas no 3 gadu vecuma, arī neaizņemot atsevišķu sēdvietu).

www.operetesteatris.lv