Mūzikas mācīšanās kā spēle – radoša nodarbība bērniem pavasara brīvlaikā

02/03/2018
IzdrukātNosūtīt
Publicitātes foto
Publicitātes foto
1

Skolēnu pavasara brīvlaika nedēļā Latvijas Nacionālās bibliotēkas Draugu telpā / Latvijas valsts simtgades informācijas centrā (1. stāvā) notiks radošas mūzikas apguves nodarbības bērniem (sākot no 5 gadiem). Nodarbību var apmeklēt trešdien, 14. martā, plkst. 11.00 vai sestdien, 17. martā, plkst. 14.00. Tās laikā, izmantojot inovatīvu mācīšanās metodi, kas balstīta uz praktisku un radošu darbību, būs iespējams apgūt mūzikas teorijas pamatelementus. Ieeja bez maksas.

Uz nodarbību laipni aicināti bērni kopā ar vecākiem vai vecvecākiem. Tiks gaidīti interesenti gan ar priekšzināšanām mūzikā, kā arī bez priekšzināšanām. Katram pēc savām individuālajām spējām būs iespēja izvēlēties un salikt savu mūzikas puzli, kā arī krāsot un zīmēt notis.

Nodarbību vadīs Kristīne Ozola (IU "Sanctus" uzņēmuma vadītāja, pedagoģe ar 8 gadu stāžu, mācot dažāda vecuma bērnus un pieaugušos). Viņa izmantos pašas izveidotus mūzikas mācību materiālus. Tie ir radīti kā muzikāla spēle, ar kuras palīdzību ikviens interesents var iemācīties nošu nosaukumus, tonalitātes, kā arī, liekot vairākas puzles vienlaicīgi, meklēt sakarības un atšķirības un pielietot iegūtās zināšanas praksē.

Uzņēmums "Sanctus" piedāvā mūzikas mācību materiālus puzļu un domino spēļu veidā. Šie mūzikas mācību materiāli ieinteresē un aizrauj ikvienu interesentu ar vienkāršību un eleganto dizainu. Tie dod skaidru uzdevumu, kas ir izpildāms īsā laika posmā.

Nodarbību dienās spēli varēs nopirkt Draugu telpas suvenīru veikalā.

 

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Ozola
E-pasts: sanctusformusic@gmail.com
Tālr.: 29378892