Nacionālās bibliotēkas Virtakas klasē notiks "Senioru trešdienas"

30/09/2019
IzdrukātNosūtīt
Virtakas ieža rakstu zīmes Virtakas klasē. Foto: Krists Luhaers
Virtakas ieža rakstu zīmes Virtakas klasē. Foto: Krists Luhaers
1

Apvienoto Nāciju asambleja 1. oktobri pasludinājusi par starptautiski atzīmējamu Senioru dienu. Lai pievērstu uzmanību kvalitatīvai un saturīgai laika pavadīšanai arī vecumdienās, no 30. oktobra reizi mēnesī Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Virtakas klasē notiks "Senioru trešdienas". LNB piedāvā piedalīties nodarbībās, gūstot ne tikai jaunus iespaidus un praktiskas iemaņas, bet arī satiekot domubiedrus. Pirmajā tikšanās reizē, 30. oktobrī plkst. 11.00, tiks runāts par Latvijas kultūras kanona vērtībām, būs arī iespēja izgatavot karināmu dekoru, vienlaikus uzzinot vairāk par Virtakas ieža rakstu zīmēm.

Dalība bez maksas, bet lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 26420065 vai e-pastu gramata.latvija@lnb.lv. Vietu skaits ir ierobežots.

LNB atgādina, ka tās vide, iespējas un pakalpojumi ir pieejami saturīgai laika pavadīšanai ikvienam senioram katru dienu. Te var gan brīvi lasīt dažādus izdevumus, gan aplūkot izstādes vai, piemēram, noskatīties kādu paša izvēlētu kinofilmu LNB Audiovizuālajā lasītavā (4. stāvā).

 

Papildu informācija:
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: gramata.latvija@lnb.lv
Tālr.: 26420065