Eiropas Sporta nedēļas aktivitātes

Izdrukāt
Se, 17/09/2016

2016. gada 17. septembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā (LNB) notiks otrajai Eiropas Sporta nedēļai Latvijā veltītas sportiskas un izglītojošas aktivitātes.

Dalība bez maksas.

Plkst. 9.00 Gaismas pils korē (11. stāvā) ikviens interesents ir aicināts piedalīties rīta cigun nodarbībā. Tās laikā būs iespējams apgūt deviņus senus ārstnieciskā cigun vingrojumus veselībai, kas ļaus nostiprināt ķermeni un garu, sniegs emocionālu labsajūtu un mieru, un atmodinās iekšēju laimes sajūtu. Nodarbību pasniegs sertificēta cigun instruktore Ilze Egle. Ierašanās pa LNB dienesta ieeju (no Valguma ielas) brīvā un ērtā apģērbā (uz vietas būs iespējams pārģērbties). Nodarbības ilgums – 1 stunda. Pieteikšanās: http://ej.uz/LNB_cigun_pieteiksanas (dalībnieku skaits ir ierobežots).

Vienlaikus visas dienas garumā Uzziņu un informācijas centra lasītavā (Mezonīna stāvā) un Tehnoloģiju un dabaszinātņu lasītavā (3. stāvā) varēs iepazīties ar bibliotēkas krājumu par sporta tematiku, veselīgu dzīvesveidu, kā arī šī gada Vasaras Olimpisko spēļu mājvietu – Riodežaneiro. Savukārt Periodikas lasītavā (3. stāvā) būs iespējams izmēģināt spēkus periodisko izdevumu svarcelšanā – pārcilāt dažādu formātu un smaguma periodisko izdevumu iesējumus, gūstot priekšstatu par neatņemamu bibliotekāru ikdienas darba sastāvdaļu.

LASĪT VAIRĀK