Interaktīva izrāde - lekcija bērniem "Zili brīnumi"

Izdrukāt
Se, 01/04/2017

2017. gada 1. aprīlī plkst. 15.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centra A daļā (-1. stāvā) notiks zinātkāres centra "Zili brīnumi" izrāde - lekcija bērniem "Zili brīnumi".

Uz izrādi aicināti bērni no sešu gadu vecuma, viņu ģimenes un skolotāji. Ikvienam būs iespēja kļūt par aktīvu izrādes dalībnieku, lai ar fizikas likumos balstītu eksperimentu palīdzību atklātu astoņus pamatprincipus, kas ļauj kļūt par īstu brīnumdari! Šie principi ir: kārtība, matemātika, informācijas pārbaudīšana, iztēle, uzmanība detaļām, draudzība, pacietība un prakse. Izrāde veidota, balstoties uz Alda Kalniņa sociālās fizikas grāmatu bērniem "Zili brīnumi", kas digitālā formātā apskatāma ŠEIT.

Izrādē iekļauti arī interaktīvi objekti no zinātkāres centra "Zili brīnumi" ceļojošās izstādes "Fizika folklorā un ikdienā". Piemēram, ar Ņūtona svārsta palīdzību varēs uzskatāmi pārliecināties, ka tik tiešām – "ko sējam, to pļaujam". Objekti tiks darbināti gan izrādes laikā, gan būs pieejami individuālai izmēģināšanai pēc izrādes.

Izrādes ilgums 45 min. Kopumā apmeklējums aizņems pusotru stundu.

Biļetes cena – 7 EUR. Biļetes tikai iepriekšpārdošanā "Biļešu Paradīze" tirdzniecības vietās un internetā (www.bilesuparadize.lv).