Ekskursijas

IzdrukātNosūtīt
Ekskursijas
Ekskursijas
1

Latvijas Nacionālā bibliotēka piedāvā grupu ekskursijas pa bibliotēku, kuru laikā iepazīstina ar bibliotēkas ēku, tās lasītavām un pakalpojumiem. Ekskursijas pieejamas bibliotēkas DARBA LAIKĀ (darba dienās un sestdienās) un tikai gida pavadībā. Iepriekšēja pieteikšanās darba dienās (pirmdiena-piektdiena) no 9.00-17.00 pa tālruni 22022920, e-pasts: ekskursijas@lnb.lv.

Ēku var apmeklēt arī individuāli, grupās līdz 10 personām, individuālajiem apmeklētājiem ēka pieejama no 1. līdz 8. stāvam, svētdienās arī ēkas kore (11. un 12. stāvs).

Ekskursijas latviešu valodā Latvijas Nacionālajā bibliotēkā ir bezmaksas, ekskursijas svešvalodās - 2,00 EUR no personas vai 10-15 personu grupai 20,00 EUR.

Ekskursijas tiek piedāvātas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.

Lūdzam būt uzmanīgiem!

Ekskursijas, nodarbības un darbnīcas pastāvīgajā ekspozīcijā "Grāmata Latvijā" un Virtakas klasē var pieteikt pa tālruni 26420065 vai e-pastu: gramata.latvija@lnb.lv.

Ekskursiju apmeklētājus aicinām iegriezties arī bibliotēkas 1. stāvā esošajā veikalā jeb Draugu telpā, kur iespējams iegādāties grāmatas, dizaina lietas un suvenīrus.