Ekskursijas

Izdrukāt
Ekskursijas
Ekskursijas
1

Sakarā ar Covid-19 izplatības ierobežošanas pasākumiem uz laiku līdz turpmākam LNB vadības rīkojumam LNB ēkā netiks organizētas grupu ekskursijas.

Latvijas Nacionālajā bibliotēkā tiek piedāvātas ekskursijas gan grupām, gan individuāliem interesentiem, kuru laikā iepazīstina ar bibliotēkas ēku, tās lasītavām un pakalpojumiem. Ekskursijas pieejamas bibliotēkas DARBA LAIKĀ (darba dienās un sestdienās) un tikai gida pavadībā. Iepriekšēja pieteikšanās darba dienās (pirmdiena-piektdiena) no 9.00-17.00 pa tālruni 22022920, e-pasts: ekskursijas@lnb.lv.

Ēku var apmeklēt arī individuāli, grupās līdz 10 personām. Individuālajiem apmeklētājiem ēka pieejama no 1. līdz 8. stāvam. Sīkāka informācija zvanot pa tālruni 22022920.

Ekskursijas Latvijas iedzīvotājiem ir bezmaksas. Ekskursija bibliotēkas ēkā svešvalodā ārvalstu viesiem – 3,00 EUR no personas vai 10–15 personu grupai 30,00 EUR.

Ekskursijas tiek piedāvātas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.
 

Informācija skolēnu grupu pavadoņiem (PDF)

Ekskursijas, nodarbības un darbnīcas pastāvīgajā ekspozīcijā "Grāmata Latvijā" un Virtakas klasē var pieteikt pa tālruni 26420065 vai e-pastu: gramata.latvija@lnb.lv.

Ekskursiju apmeklētājus aicinām iegriezties arī bibliotēkas 1. stāvā esošajā veikalā jeb Draugu telpā, kur iespējams iegādāties grāmatas, dizaina lietas un suvenīrus.
 

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA
AUTOSTĀVVIETA