Ekskursijas

Izdrukāt
Ekskursijas
Ekskursijas
1

Uz laiku ekskursijas nav pieejamas

Latvijas Nacionālā bibliotēka piedāvā gida vadītas ekskursijas, kuru laikā iepazīstina ar bibliotēkas ēku, lasītavām un pakalpojumiem. Ekskursijas pieejamas bibliotēkas DARBA LAIKĀ un notiek līdz 10 personu lielās grupās.

Lai piedalītos ekskursijā, jābūt mutes un deguna aizsegam, un jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un Eiropas Savienībā atzīts Covid-19 sertifikāts, kas apliecina Covid-19 vakcinācijas, pārslimošanas vai negatīva testa faktu.

Iepriekšēja pieteikšanās ekskursijām iespējama darba dienās (pirmdiena-piektdiena) no 9.00 līdz 17.00 pa tālruni: 22022920, e-pasts: ekskursijas@lnb.lv.

Ēku var apskatīt arī individuāli. Ja neesat bibliotēkas lasītājs, šādam apmeklējumam jāpiesakās LNB Klientu apkalpošanas centrā (1. stāvā) un jāsaņem apmeklētāja karte. Sīkāka informācija, zvanot pa tālruni: 22022920.

Ekskursijas Latvijas iedzīvotājiem ir bez maksas. Ekskursijas svešvalodā maksa ir 3,00 EUR no personas.

Ekskursijas tiek piedāvātas latviešu, krievu, angļu un vācu valodās.
 

Informācija skolēnu grupu pavadoņiem (PDF)

Ekskursijas, nodarbības un darbnīcas pastāvīgajā ekspozīcijā "Grāmata Latvijā" un Virtakas klasē var pieteikt pa tālruni 26420065 vai e-pastu: gramata.latvija@lnb.lv.

Ekskursiju apmeklētājus aicinām iegriezties arī bibliotēkas 1. stāvā esošajā veikalā jeb Draugu telpā, kur iespējams iegādāties grāmatas, dizaina lietas un suvenīrus.
 

FOTOGRAFĒŠANA UN FILMĒŠANA
AUTOSTĀVVIETA