Latvijas Bibliotēku portāls

IzdrukātNosūtīt

Latvijas Bibliotēku portāls ir nozares interneta portāls, kurā apkopota uzziņu informācija par Latvijas bibliotēkām, to resursiem un piedāvātajiem pakalpojumiem, kā arī vienkopus pieejama informācija par jaunumiem un notikumiem bibliotēku jomā un ar to saistītajās nozarēs. Latvijas Bibliotēku portāls nodrošina bibliotekārus ar profesionālo informāciju un piedāvā vienotu informācijas apmaiņas telpu bibliotēkām, to darbiniekiem un lietotājiem.

Ikvienai Latvijā reģistrētai bibliotēkai ir savs profils Latvijas Bibliotēku portālā, kur atrodama pamatinformācija par bibliotēku un tās veidotais vietējais saturs. Portāla apmeklētāji var veidot savus profilus un atlasīt informāciju par interesējošajām bibliotēkām.

Latvijas Bibliotēku portāla satura veidošanā var iesaistīties ikviens nozares speciālists un bibliotēku lietotājs, sūtot informāciju uz e-pastu portals@lnb.lv vai diskutējot par aktuāliem jautājumiem portāla forumā.

Latvijas Bibliotēku portāla tehnisko uzturēšanu veic Kultūras informācijas sistēmu centrs, bet par saturu atbild Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bibliotēku attīstības centrs. Bibliotēku attīstības centrs piedāvā konsultācijas bibliotēku profilu satura veidotājiem (lokālajiem redaktoriem) par informācijas publicēšanu portālā.

Seko Latvijas Bibliotēku portālam arī Twitterī!

LATVIJAS BIBLIOTĒKU PORTĀLS

 

Kontaktinformācija:
Bibliotēku attīstības centrs
Latvijas Nacionālā bibliotēka
Mūkusalas iela 3, Rīga, LV-1423
8. stāvs, 801. telpa
Tālr.: 67716043
E-pasts: kristine.deksne@lnb.lv