Senioru trešdiena Virtakas klasē

08/01/2020
Izdrukāt
Foto: Krists Luhaers
Foto: Krists Luhaers
1

29. janvārī plkst. 11.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas (LNB) Virtakas klasē (1. stāvā) notiks pasākumu cikla "Senioru trešdiena" kārtējā tikšanās. Pasākuma pirmajā daļā notiks lekcija – pētnieku Gunta Eniņa un Sanda Laimes stāstījums par Virtakas iezi un tajā atklāto zīmju skaidrojumu. Otrajā daļā dalībniekiem būs iespēja piedalīties marmorēšanas darbnīcā.

Dalība bez maksas, bet lūgums iepriekš pieteikties pa tālruni 26420065 vai e-pastu gramata.latvija@lnb.lv. Vietu skaits ir ierobežots. Piesakoties, lūgums norādīt, vai piedalīsieties arī radošajā darbnīcā vai vēlaties apmeklēt tikai lekciju.

Lai pievērstu uzmanību kvalitatīvai un saturīgai laika pavadīšanai arī vecumdienās, reizi mēnesī LNB notiek pasākumu cikls "Senioru trešdienas". LNB piedāvā piedalīties nodarbībās, gūstot ne tikai jaunus iespaidus un praktiskas iemaņas, bet arī satiekot domubiedrus.

LNB atgādina, ka tās vide, iespējas un pakalpojumi ir pieejami saturīgai laika pavadīšanai ikvienam senioram katru dienu. Te var gan brīvi lasīt dažādus izdevumus, gan aplūkot izstādes.

 

Papildu informācija:
Anita Smeltere
Projekta "Latvijas kultūras kanons" koordinatore
Ekspozīcijas "Grāmata Latvijā" muzejpedagoģe
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: anita.smeltere@lnb.lv