Taivānas un Baltijas skolēnu mākslas izstāde

31/05/2018
IzdrukātNosūtīt
Publicitātes foto
Publicitātes foto
1

Līdz 2. jūlijam Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centra vestibilā skatāma Taivānas un Baltijas skolēnu mākslas izstāde. Izstādes atklāšana 31. maijā plkst. 16.00. Ieeja bez maksas.

Jau teju 50 gadu garumā Taivānas Asociācija izglītībai caur mākslu (Association for Education Through Art of Taiwan) organizē Pasaules Bērnu zīmējumu konkursu, kurā Latvija ir viena no aktīvākajām dalībniecēm. Piemēram, 2017. gadā Latvija bija trešā aktīvākā valsts no 43 dalībvalstīm, un Latvijas skolēni ieguva 2 zelta, 3 sudraba, 1 bronzas medaļu un 57 atzinības rakstus.

Šogad Taipejas misija Latvijas Republikā sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku ir apkopojusi pēdējo piecu gadu Taivānas un Baltijas valstu uzvarētāju darbus, lai veidotu krāšņu izstādi dažādo kultūru atspoguļošanai.

Visi šajā īpašajā izstādē redzamie mākslas darbi atspoguļo bērnu enerģiju, prieku, radošumu, kā arī viņu plašo un krāsaino iztēli. Šī ir laba iespēja labāk saprast, kā bērni raugās uz savu ikdienas dzīvi un apkārtējo pasauli, vai arī, no bērna skatupunkta, kādai vajadzētu būt ideālajai pasaulei.

Izstādi atbalsta Taipejas misija Latvijas Republikā un Taivānas Asociācija izglītībai caur mākslu.

Izstāde apskatāma LNB DARBA LAIKĀ.