Uzmanību! No 27.marta lasītājiem nebūs pieejams Jēkaba ielas 6/8 krājums

21/03/2014
Izdrukāt

Ceturtdien, 27.martā Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) sāks pakāpenisku krājuma pārvietošanas procesu uz jauno ēku Mūkusalas ielā 3 – Gaismas pili. No nākamās nedēļas bibliotēkas krājumi (kartogrāfiskie materiāli, retās grāmatas un rokraksti, kā arī periodiskie izdevumi) un lasītavas, kas izvietotas Jēkaba ielā 6/8, lasītājiem vairs nebūs pieejamas. LNB nodaļas K. Barona ielā 14, K. Barona ielā 3, Tērbatas ielā 75 un Anglikāņu ielā 5 pagaidām turpinās darbu ierastajā režīmā.

Letonikas profila literatūrai daļēji varēs piekļūt Baltijas Centrālās bibliotēkas lasītavā Tērbatas ielā 75, kā arī izmantojot LNB Galvenās grāmatu krātuves eksemplārus.

Pēc pārcelšanās uz Gaismas pili, ēka Jēkaba ielā tiks nodota tās īpašnieka un iznomātāja Latvijas Republikas Saeimas rīcībā.

Vispirms grāmatām tiks veiktas dezinfekcijas procedūras un pēc tam tās, saskaņā ar Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu atļauju, pārvietos uz bibliotēkas jauno ēku.

LNB krājuma pārvešanas pakalpojumu nodrošinās uzņēmums SIA "FF International Movers".

Ar jaunāko informāciju par krājuma pārvešanas gaitu regulāri Jūs iepazīstināsim LNB mājaslapā – www.lnb.lv sadaļā "Aktualitātes".

 

Informāciju sagatavoja:
Augusts Zilberts
Sabiedrisko attiecību speciālists
Komunikācijas un mārketinga nodaļa
Latvijas Nacionālā bibliotēka
E-pasts: augusts.zilberts@lnb.lv
Tālr.: +371 26472501